🔸 Київський національний університет технологій та дизайну запрошує студентів взяти участь у XXIV Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани». Метою конкурсу є реалізація творчого потенціалу студентів-дизайнерів одягу, взуття, аксесуарів, текстильних виробів та надання їм можливості продемонструвати результати творчості широкому загалу фахівців, зміцнити і розширити зв’язки між професіоналами України та зарубіжжя.

📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Ознайомитись з положенням і детальною інформацією про проведення Конкурсу можна за посиланням.

🕑 Коли:
• дедлайн реєстрації і подання заявок – 10 травня;
• перегляд та оцінювання робіт членами журі – з 11 до 14 травня;
• фінал Конкурсу – 25 травня;
• підведення підсумків – з 26 до 30 травня.
📍Де: вул. Немировича-Данченка, 2 (навчальний корпус 4)

💭 Залишились питання? Довідки за телефонами: +38044-256-21-12, +38097-074-39-25, +38097-545-59-79; e-mail: fashion@knutd.com.ua. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!