🔸 Національний університет “Львівська Політехніка” спільно з ALGOtester запрошують учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб взяти участь четвертому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2024. Літня школа проводиться з метою поглиблення знань студентів з
алгоритмічного програмування та розвитку спільноти поціновувачів
алгоритмічно складних задач.

📋 Участь у літній школі є безоплатною, проживання та харчування – за кошти учасників. Детальніше з програмою та умовами участі можна ознайомитися за посиланням.
📝 Реєстраційна форма тут (одна на команду)

🕓 Коли: 12-17 серпня 2024
📍 Де: база відпочинку Політехнік-2 (Славське, вул. Івана Франка 49)

💭 Залишилися питання? Пиши організаторам: Наталія Шаховська, завідувач кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка», телефон: +380632750255, e-mail: nataliya.b.shakhovska@lpnu.ua. З інших питань в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!