🔸 Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які триватимуть по 01 вересня, а новий навчальний рік розпочнеться з 02 вересня 2024.

🔸 Для тих, кому все здати не вдалося, нагадуємо терміни ліквідації:
• по денній формі навчання для підрозділів, у яких екзаменаційна сесія триває в період 10.06.2024-22.06.2024: з 24.06.2024 до 26.06.2024 р. (включно) – перша спроба ліквідації; з 27.06.2024 до 29.06.2024 р. (включно) – друга спроба ліквідації. Дата та час перескладання вказані в персональному кабінеті АІС Електронний кампус (модуль “Сесія”).
• по денній формі навчання для підрозділів, у яких сесія триває в інший період, протягом тижня після закінчення сесії на конкретному навчальному курсі кожного факультету/ навчально-наукового інституту;
• по формі навчання без відриву від виробництва (заочна форма) – протягом тижня після закінчення сесії на конкретному навчальному курсі кожного факультету/ навчально-наукового інституту відповідно до графіку навчального процесу на 2023/2024 навчальний рік.
• Графіки ліквідації академічної заборгованості уже повинні бути опубліковані на сайтах факультетів/НН інститутів. Якщо їх не буде – пишіть в бот @DNVR_team_bot.

📋 Детально про проведення заходів семестрового контролю, ліквідацію академічної заборгованості та атестацію в весняному семестрі 2023/2024 н.р. у статті.

💭 Виникають питання, непорозуміння під час семестрового контролю, озвучена оцінка відрізняється від виставленої у відомість – одразу пишіть нам @dnvr_team_bot. ДНВР @dnvr_31. Успіхів!