🔸 Студентство ФІОТу запрошує на святкування дня заснування факультету – “Day F”. На тебе очікує насичена програма, яка розпочнеться 10 травня о 12:00 у Хабі ФІОТ. Запрошуються всі охочі КПІшники!

🔸 Програма святкування 61-річчя факультету інформатики та обчислювальної техніки включає:
•  панельну дискусію «Перспективи та Реальність в Tech 2024»;
•  лекцію «Як влаштуватися в ІТ-компанію: покроковий алгоритм на прикладі української продуктової ІТ-компанії Precoro»;
•  лекцію «Від 0 до 1: як (не)будувати свій перший стартап»;
•  стенди компаній-партнерів;
•  після освітньої частини чекаємо на тебе в клубі «Барви» на вечірці у стилі 80-00х років. У перерві між піснями, ти матимеш можливість взяти участь у благодійному аукціоні, придбати мерч факультету та задонатити на ЗСУ.

🕓 Коли: 10 травня з 12:00
📍 Де: 18 корпус, ФІОТ; клуб “Барви”

❤️ Гайда усім на ФІОТ!

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!