🔸 Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує взяти участь у VІI науково-практичній конференції курсантів (студентів), аспірантів, докторантів та молодих учених “Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-комунікаційних систем”, яка відбудеться 12 червня 2024 року.

🔸 Планується робота таких наукових секцій:
• актуальні питання кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури;
• формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України в умовах правового режиму воєнного стану;
• пріоритетні напрями розвитку спеціальних інформаційно-комунікаційних систем;
• новітні інформаційні технології та штучний інтелект в сферах кібербезпеки та кіберзахисту.

📝 Реєстрація до 27 травня 2024 року. Зразок оформлення тез за посиланням.

🕒 Коли:
• дедлайн реєстрації та подачі матеріалів – 27 травня 2024 року;
• 12 червня 2024 року.

💭 Залишились питання? Пиши на e-mail info@iszzi.kpi.ua. З інших питань пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!