🔸 Бібліотека КПІ запрошує усіх охочих взяти участь у благодійному ярмарку. Кожен матиме змогу насолодитися смаколиками, придбати чудові витвори ручного мистецтва і не тільки. Це чудова нагода не лише знайти щось цікаве для себе, але й допомогти нашим захисникам, адже всі зібрані кошти підуть на їх потреби.

🔸 Також до свята буде проходити виставка «Барвиста вишиванка». Спеціально до Всесвітнього дня вишиванки для вас зібрали разом найцікавіші та найяскравіші книжки про українську вишивку з фондів Національної історичної бібліотеки України, Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету і, звісно, Бібліотеки КПІ.

🕑 Коли:
•  ярмарок – 16 травня о 12:00;
•  виставка – з 14 до 17 травня.
📍 Де: Бібліотека КПІ

💭 Залишились питання? Пишіть в бот @KPILibrarybot. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!