🔸 Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями запрошує взяти участь у національній програмі особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець”. Мета програми – розвиток відповідального лідерства, підвищення громадянської активності та створення системи для розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років. Під час форуму буде оголошено про початок відбору молоді для участі в освітньо-професійному курсі, що запланований на серпень цього року.

🔸 Учасники форуму дізнаються від провідних експертів про:
• шляхи та способи для молоді долучатись до державних ініціатив;
• сучасні підходи до вищої освіти України та стан готовності університетів до відбудови;
• те, кого потребує сьогодні український бізнес для творення надійного тилу;
• можливості підтримки молоді від неурядових організацій;
• комунікацію та співпрацю молоді в Україні та за кордоном.

📌 Реєстрація за посиланням. Кінцевий термін реєстрації – 28 червня включно.

🕓 Коли:
• форум – 6 липня 2024 з 8:30 до 17:00
• реєстрація – до 23:59 28 червня 2024
📍 Де: м. Київ (локація буде повідомлена згодом)

💭 Залишилися питання? Пиши організаторам: Контактна особа від Мінмолодьспорту: Анастасія Коломійченко, 093 495 37 49, regiomol@ukr.net. Координатор програми “Державотворець”: Максим Свисенко, тел. 095 460 00 15. З інших питань в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!