🔸 Літня школа перекладача (ЛШП) – це унікальний 9-денний інтенсив, розроблений спеціально для студентів-перекладачів, які прагнуть вийти за рамки звичайного навчання та отримати практичні навички, що відповідають сучасним вимогам ринку перекладу.

🔸 Учасники ЛШП отримають можливість:
• поглибити свої знання та навички в галузі постредагування машинного перекладу, що є невід’ємною частиною сучасного перекладацького процесу;
• здобути практичний досвід у реалізації перекладацького проєкту від початку до кінця, включаючи планування, виконання та контроль якості;
• опанувати основи термінологічної роботи, що є запорукою точності та узгодженості перекладу, особливо при роботі над спеціалізованими текстами.

📌 Школа проводиться на базі кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

📝 Реєстрація за посиланням.

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації – 1 червня;
• школа – з 1 по 9 липня.
📍 Де: Zoom

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!