🔸 Як не втратити свої гроші? І, не менш важливе питання, як їх примножити? Відповіді на них дає нам фінансова грамотність, а прокачати її ви можете на заході, на якому не лише здобудете теоретичну базу, а й використаєте ці знання на практиці.

🔸 У програмі два блоки:
•  теоретичний: дві лекції про основні інструменти інвестування й фінансову грамотність;
•  практичний: гра, де ви спробуєте себе в ролі інвестора. Вам буде виділена певна сума, яку ви зможете розподілити за допомогою різних інструментів, а після цього отримаєте оцінку ефективності своїх інвестицій.

👩🏼‍💼 Спікерка — Альона Євдокимова, практикуюча інвесторка, має понад 10 років досвіду у сфері фінансів корпоративного сектора.

📝 Реєстрація за посиланням.

🕑 Коли: 17 травня з 15:00 до 18:00
📍 Де: Бібліотека КПІ, 4 поверх

💭 Залишились питання? Звертайтеся до Віктора Батога @vityabat. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!