🔸 Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України запрошують взяти участь у серії воркшопів для молоді «Молодь 2035». Метою проведення семінарів є аналіз поточного стану справ у різних сферах молодіжної політики, для врахування цих даних під час розробки концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 рр.

🔸 В рамках заходу пройдуть наступні воркшопи:
• 14 червня 2024 – воркшоп для цільової групи молодих підприємців/-иць та соціальних підприємців/-иць;
• 15 червня 2024 – воркшоп ддля цільової групи молоді з числа внутрішньо переміщених осіб;
• 16 червня 2024 – воркшоп для цільової групи представників/-ць громадських організацій, які працюють з молоддю;
• 28 червня 2024 – воркшоп для цільових групи представників/-ць профільних управлінь та департаментів, а також молодіжних працівників/-иць та команд молодіжних центрів і просторів;
• 29 червня 2024 – воркшоп для цільової групи представників/-ць молодіжних рад та ініціативних груп молодіжних рад;
• 30 червня 2024 – воркшоп для цільової групи представників/-ць студентського самоврядування.

📌 Обрати напрям воркшопу та дізнатися про умови участі можна за посиланням. (https://linktr.ee/Molod_2035) Кінцевий термін реєстрації – 07 червня включно.

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації – 7 червня;
• воркшопи – 14, 15, 16 , 28, 29, 30 червня.
📍 Де: онлайн

💭 Залишилися питання? Пиши організаторам: Контактна особа від Мінмолодьспорту: Анастасія Коломійченко, 093 495 37 49, regiomol@ukr.net. Контактна особа від Ради з молодіжних питань при Президентові України: Чипинюк Валерія, менеджерка проєкту, тел. 068 645 59 27. З інших питань в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!