🔸 Студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, засновані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

🔸 Відбір кандидатів здійснює вищий колегіальний орган студентського самоврядування за результатами зимової сесії з числа студентів, які:
• мають значні успіхи у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності;
• отримали право на академічну стипендію;
• займають рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом.

🔸 Кандидати на призначення академічної стипендії повинні до 16 червня 2024 року надіслати пакет документів, який має включати:
• скан-копію паспорту/ID картки;
• мотиваційний лист з зазначенням номеру телефону;
• матеріали, які підтверджують успіхи, досягнення та активну громадянську позицію студента (можуть виглядати як портфоліо – туди додається все за бажанням номінанта: грамоти, рекомендаційні листи, фото тощо).

🔸 На академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні в КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть претендувати студенти за спеціальностями: “Економіка”, “Інженерія програмного забезпечення”, “Фізична терапія, ерготерапія”, “Психологія”:
• Стипендії виплачуватимуться протягом 2024/2025 навчального року, починаючи з 1 вересня, за умови підтвердження права кандидатів на академічну стипендію за підсумками літнього семестрового контролю.
• Розмір стипендії складає 4000 грн.

📝 Подати документи можна тут.
📋 Детальніше про стипендію тут.
💭 У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення. Успіхів!