🔸 Навіщо підписувати декларацію?
• Через реформу в охороні здоров’я – право на безоплатний пакет медичних послуг є лише у громадян, які підписали декларацію з лікарем. Варто зазначити, що невідкладну допомогу в КМСП надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.

📌 Звертаємо увагу: сімейного лікаря ви обираєте собі самі! З переліком терапевтів можете ознайомитися на офіційних сторінках поліклініки (нижче). Пацієнтами можуть бути студенти, викладачі, співробітники ЗВО та їх родини, інші мешканці.

🔸 Що потрібно для підписання декларації?
• Паспорт або ID картка
• Ідентифікаційний код
• Мобільний телефон

🔸 Як підписати декларацію?
• Щоб заключити декларацію треба взяти із собою паспорт/ID-картку, ідентифікаційний код, мобільний телефон та прийти до лікаря поліклініки за адресою м. Київ, вул. Політехнічна, 25/29.
• Можливість заповнення декларації на сайті Helsi.me ще в роботі. Як тільки це станеться — ми вас сповістимо окремим постом.
• Між КПІ та КМСП підписано меморандум про співпрацю, що передбачає допомогу і підтримку при підписанні декларацій та зворотній зв’язок зі студентами.

📌 Якщо під час карантину Ви не маєте підписаної декларації з сімейним лікарем і занедужали!
• Ви маєте можливість звернутися за консультацією до спеціаліста, який надавав медичні послуги по вашому інституту/факультету за телефоном реєстратури (044) 204-95-93
• АБО повідомте про свій стан завідувачу гуртожитком, який надасть телефон лікаря.

💬 Поставити питання представникам поліклініки можна на facebook, в інстаграм або за телефоном 044 236 3204.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!