🔸 Наразі відповідно до Розпорядження №5/120 від 23.06.2020 за поданням факультетів/інститутів, відділу аспірантури, іногородні абітурієнти можуть бути розміщенні в Студмістечку КПІ на період підготовки до вступних іспитів та їх складання.

🔸 А згідно Розпорядження №5/125 від 25.06.2020 встановлюється оплата за проживання: як студенту університету відповідно пункту 7 Положення про оплату за проживання, комунальні послуги і експлуатаційно-господарські послуги у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського для всіх категорій мешканців.

🔸 Процедура поселення в період карантину
• Поселення відбувається тільки в робочі дні, починаючи з 25 червня.
• Поселення відбувається відповідно до списків абітурієнтів, які надані факультетами/інститутами.
• Для поселення необхідно пройти медобстеження,
• Для організації процесу оплати за проживання належним чином — написати заяву, здати її завідувачу гуртожитком.
• Сплатити за проживання по тарифу як студент, що проживає у літні місяці.
• Завідувач гуртожитком розблоковує перепустку та поселяє.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. Якщо щось не зрозуміло — пишіть сюди. Ми завжди надамо відповіді, допоможемо розібратися та скоординуємо, куди потрібно звернутися!