🔸 Державна наукова установа «Інститут модернізації освіти» вересні 2020 року на базі Сумського національного аграрного університету проводить конкурс «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології».

🔸 Мета конкурсу: популяризація наукових та методичних розробок, які сприяють створенню нових знань, поширюють передові практики у навчанні, викладанні та науці.

🔸 Етапи конкурсу:
• 01.08-30.09 – прийом матеріалів на конкурс,
• 01.10-09.10 – визначення відповідності поданих матеріалів,
• 12.10-30.10 – оцінка конкурсних робіт та оголошення переможців.

✉️ Координатор конкурсу: Мельник Олена Сергіївна, e-mail – olena.melnyk@snau.edu.ua
🔖 У конкурсі можуть брати участь автори, які мають виключні майнові права на використання наукових та навчальних видань.
📋 Більше деталей про подію тут.

🕔 Коли: до 30.09.2020 – прийом матеріалів на конкурс
📍 Де: надіслати за фізичною адресою в деталях або онлайн

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!