🔸 Міжнародний День студента відзначається в Україні з 1999-го року. Незважаючи на трагічну історію цього дня, сьогодні День студента позиціонується як свято молодості, свободи, жаги до знань та нових звершень.

🔸 У наші дні справжній студент – це не лише той, хто цілеспрямований, енергійний, креативний, з жагою до знань, наукового, творчого та культурного розвитку. Першочергово, справжній студент дотримується правил академічної доброчесності. Академічна доброчесність – це відповідальність, чесність, точність, справедливість, колегіальність, прозорість та гуманність.

🔸 ДНВР спільно з Бібліотекою КПІ запускає до Дня студента простий та веселий тест-вікторину на знання правил академічної доброчесності. У тесті передбачено 5 легких питань, які визначать, на скільки добре ви обізнані про академічну доброчесність та її порушення.
Після походження тесту, ви отримаєте свою категорію доброчесного студента:
• Категорія А – ви вже знаєте, що таке академічна доброчесність, але потрібно бути уважнішим до деталей.
• Категорія В – ви на вірному шляху, ще трошки і ви будете справжнім асом.
• Категорія С – ви все знаєте про академічну доброчесність та та ніколи не порушуєте її.

📝 Для участі у вікторині відповідайте на запитання у гугл-формі.
🕓 Дедлайни:
• пройти вікторину можна до 21 листопада.
• 23 листопада серед студентів, які отримають категорію С, ми оберемо переможця за допомогою сайту random.org. Приз – пам’ятний подарунок від ДНВР та Бібліотеки.

❤️ Успіхів!