▫️ Уряд запроваджує в Україні посилені карантинні обмеження з 8 до 24 січня включно 2021 року. На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів. Продовжить роботу громадський транспорт, щоб люди могли їздити на роботу.

▫️ У зв’язку з чим, нагадуємо:
• навчання в університеті наразі здійснюється виключно дистанційно відповідно до Наказу №7/148 від 21.08.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року”. Відповідно, студенти КПІ НЕ відвідують заклади освіти.
• семестровий контроль, захисти ДР, ДП, МД в осінньому семестрі 2020/2021 н.р. будуть здійснюватися виключно дистанційно відповідно до затверджених регламентів. Відповідно, студенти КПІ НЕ будуть відвідувати заклади освіти.
• співробітники, які виконують свої функціональні обов’язки в стаціонарному режимі продовжують свою роботу, оскільки громадський транспорт продовжує функціонувати.

🔻 07.12.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 1 співробітник ІСЗЗІ (27 корпус). Без контактних осіб. На самоізоляції.

🔻 08.12.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 1 аспірант ІЕЕ (17 гуртожиток). 1 контактна особа. На самоізоляції.
• 1 співробітник Департаменту безпеки (32 корпус). Без контактів. На ізоляції.

🔻 09.12.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 2 співробітники ІСЗЗІ (27 корпус). Без контактних осіб.

🔻 10.12.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 1 працівник студмістечка (20 гуртожиток). Без контактних осіб.
• 1 студент ТЕФ (1 гуртожиток). Без контактних осіб.
• 1 курсант ІСЗЗІ (27 корпус, киянин). 31 контактна особа, з них 12 з гуртожитку, 19 кияни. Усі на самоізоляції.
• 1 студент ІПСА (14 гуртожиток). 1 контактна особа, на самоізоляції.

📌 Ретельно дотримуйтесь правил безпеки: якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!), гігієни рук (ретельно мийте милом або обробляйте дезінфікуючим розчином) та провітрюйте приміщення. Вони є ключовими заходами безпеки!

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП. Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!