🔸 З 30 травня по 4 червня 2021 проводиться національний конкурс стартапів «Україна 2021», організатором якого є Громадська організація «Стартап Київ». Конкурс сприяє участі українських проєктів у Всесвітніх змаганнях університетських стартапів University Startup Word Cup.

🔸 Основні напрями конкурсу:
• технології в сфері охорони здоров’я;
• зелені технології;
• аграрні технології;
• розумні міста;
• інформаційно-комунікаційні технології;
• інноваційний продукт;
• цифрові рішення.

🔸 До участі запрошуються:
• стартапи з двома співзасновниками, принаймні один з яких навчається в університеті або є випускником (закінчив/ла протягом останніх двох років);
• стартап працює над глобальними світовими викликами та впроваджують рішення у сфері реалізації Цілей сталого розвитку 2030 (Sustainable Development Goals);
• стартап демонструє відданість і наполегливість рухатися вперед та наполегливо працювати.
• стартап хоче стати частиною мережі міжнародних студентських підприємців та ідея може бути реалізована на китайському ринку.

🔸 Під час змагань буде визначено одного переможця у кожній категорії, з яких визначається один – абсолютний переможець, який отримає пряму путівку до фіналу Всесвітніх Змагань, що пройдуть в жовтні 2021 року у Веньчжоу, Китай.

📝 Подати заявку можна за посиланням до 30 травня 2021 року.
📋 Контактна особа – Алевтина Пабст, засновниця та голова правління Громадської організації «Стартап Київ»,
• електронна адреса: alevtynapabst@gmail.com,
• Viber, WhatsApp: +45 2245 6517

🕔 Коли:
• останній термін подання заявок: 30.05.2021.
• Online Boot Camp з презентацією ідей: 04.06.2021.
📍Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!