🗓 Запрошуємо вас взяти участь у XVI молодіжному пленері з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання молоді

🔸 23-29 серпня 2021 року в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України відбудеться XVI молодіжний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання молоді.

🔸 Організатори пленеру:
• Всеукраїнська Молодіжна громадська організація “Національний студентський союз”;
• Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації;
• Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;
• Колегія студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”.

📝 Реєстрація доступна по 10 серпня за посиланням.
📋 Деталі на веб-порталі НУ “Львівська політехніка”. Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою nss.koblevo@gmail.com та за телефонами: (032) 276-05-89, (067) 603-80-03.

🕓 Коли:
• реєстрація відкрита по 10.08.2021;
• пленер відбудеться 23-29.08.2021.
📍 Де: навчально-оздоровчий табір “Політехнік-3” Національного університету “Львівська Політехніка” (Коблівська територіальна громада Миколаївської області).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!