🔸 Святкування на Поляні вже позаду, сьогодні розпочались ваші перші пари та поселення згідно графіку. Сподіваємось, ви гарно відпочили і з новими силами готові розпочати новий семестр. У вас уже виникає багато питань і головне з них – кому ці питання задавати? Ефективну комунікацію зі студентами і викладачами стосовно організації освітнього процесу забезпечують куратори. Куратор – це ваш кращий друг і порадник!
• Не знаєте, як зв’язатися з викладачем? Спитайте куратора.
• Куратор теж не знає? Пишіть в деканат.
• Деканат не знає? Пишіть нам.

🔸 Якщо зв’язок між групою та викладачем успішно встановлено – на першому занятті чекайте від нього РСО (рейтингову систему оцінювання). Вам не надали РСО? Пишіть нам.

📝 Нас дуже цікавить чи вийшли куратори, кафедри та викладачі на зв’язок. Просимо вас до 5.09 заповнити відповідну форму, щоб ми могли вчасно зреагувати у випадку “режиму тиші” від кураторів та викладачів.

📋 Більше корисної інформації:
Усе про поселення першого курсу в одному пості.
Розклад та як ним користуватися.
Календар графіку навчального процесу 2021-2022 н.р.
Організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2021-2022 н.р.

❤️ ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди (http://t.me/dnvr_team_bot). Бажаємо успішного семестру!