🔸 EBEC – найбільші інженерні змагання для студентів зі всієї Європи, організований студентським об’єднанням BEST. Змагання проходять у три етапи:
• LOCAL ROUND – об’єднує студентів КПІ, які змагаються у двох категоріях (Team Design та Case Study);
• NATIONAL ROUND – переможці локальних етапів з Києва, Львова, Запоріжжя та Вінниці змагаються за місце в Фіналі;
• FINAL – переможці національних етапів змагаються між собою на міжнародній арені, щоб отримати звання найкращих інженерів в Європі.

🔸 EBEC проходить у двох категоріях:
• CASE STUDY – команди вирішують аналітичний кейс. Результатом повинна стати стратегія дій, яка пропонує ефективне та оптимальне рішення.
• TEAM DESIGN – команди вирішують практичний кейс, маючи обмежену кількість матеріалів. Результатом повинен стати пристрій, який виконує необхідні дії.

📝 Реєстрація на змагання за посиланням.
🕓 Коли:
• реєстрація до 24.10.2021;
• сase Study – 11-12.11.2021;
• team Design – 13-14.11.2021.
📍 Де: Київ

💭 У разі запитань щодо змагань пишіть в бот BEST Kyiv. З інших питань пишіть нам (Відділ організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17). Успіхів!