🔸 TIMES – це престижний європейський турнір з вирішення бізнес-кейсів, організований студентським об’єднанням ESTIEM. На турнірі кожен може спробувати свої сили та знання. Вже багато років студенти зі всієї Європи змагаються за звання найкращої IEM команди, та отримують унікальний досвід!

🔸 Турнір проходить у 2 етапи:
• І етап онлайн – команди отримують кейс в електронному форматі та мають 24 години на його вирішення. Результати приймаються у вигляді презентації;
• ІІ етап офлайн – найкращі 5 команд проходять у фінал. Для вирішення кейсу у них лише 4 години. Всі команди працюють незалежно одна від одної, а потім по черзі представляють результати журі.

🔸 Для участі вам необхідно:
• Зібрати команду з 3-4 студентів;
• Підготувати резюме англійською мовою;
• Капітану команди заповнити реєстраційну форму (в неї необхідно завантажити резюме всіх учасників команди).

📝 Реєстрація на турнір за посиланням.
🕓 Коли:
• реєстрація до 31.10.2021;
• online stage – 12.11.2021;
• offline final stag – 20.11.2021.
📍 Де: Київ

💭 У разі запитань щодо турніру пишіть в чат Times LQ 2021. З інших питань пишіть нам (Відділ організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17). Успіхів!