💥 brand.kpi.ua – брендбук КПІ ім. Ігоря Сікорського

🔸 Для кожної організації важливо мати не лише власний фірмовий стиль, а і рекомендації щодо його використання. І заклади вищої освіти не є виключенням. Перед остаточним формуванням брендбука було:
• підібрано більше 62 відтінків основного кольору;
• підібрано більше 49 відтінків допоміжних кольорів;
• проаналізовано більше 38 брендбуків закладів вищої освіти;
• досліджено більше 480 айдентик іноземних університетів.

🔸 Брендбук КПІ ім. Ігоря Сікорського почали розробляти з листопада 2019 року і важливу увагу було приділено дослідженню сприйняття кольору, іноземного та вітчизняного досвіду тощо. З другої половини 2020 року дуже поступово у нашому університеті почав впроваджуватися єдиний візуальний стиль, за цей період вже є приклади врахування брендбука у макетах, під час заходів, оформленні простору тощо.

🔸 Враховуючи велику кількість питань щодо рекомендацій з використання символіки, кольорів, типографіки тощо – було вирішено створити спеціальний сайт, на якому буде зібрана вся основна інформація щодо брендбука та впровадження єдиного стилю в університеті. На сайті brand.kpi.ua  можна:
• ознайомитися з брендбуком КПІ ім. Ігоря Сікорського (інформація щодо правил використання символіки, кольорів, гарнітури, побудови елементів тощо);
• завантажити зображення символіки у різних варіантах;
• завантажити палітри кольорів у RGB та CMYK;
• завантажити гарнітуру (шрифти), яка використовується для створення єдиного стилю;
• завантажити шаблони презентацій, вітального листа тощо;
• переглянути приклади впровадження єдиного стилю у рубриці «Брендбук враховано»;
• подати запит на отримання векторних файлів (через форму зворотного зв’язку) тощо.

📌 Створення брендбука є важливим, але лише початковим етапом достатньо тривалого впровадження єдиного візуального стилю нашого великого університета. Для цього необхідний певний час і, звісно, у процесі впровадження вноситимуться коригування, але важливо, що початок покладено!

💭 Форма зворотного зв’язку на сайті працюватиме трохи пізніше (додатково повідомимо коли), а поки будемо раді отримати пропозиції щодо сайту Брендбука сюди. Успіхів!