🗓 Запрошуємо взяти участь в І етапі Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент»

🔸 Кафедра менеджменту підприємств факультету менеджменту та маркетингу запрошує:
• студентів старших курсів спеціальності 073 «Менеджмент» взяти участь в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Олімпіада відбудеться 24 лютого 2022 року в дистанційному форматі.
• студентів всіх курсів взяти участь в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Менеджмент». Олімпіада відбудеться 25 лютого 2022 року в дистанційному форматі.

📝 Реєстрація «Менеджмент»
🕓 Коли:
• реєстрація до 24.02.2022
• олімпіада 25.02.2022
📍 Де: онлайн.

📝 Реєстрація «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
🕓 Коли:
• реєстрація до 23.02.2022
• олімпіада 24.02.2022
📍 Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!