Нещодавно волонтери обладнали притулок для собак та котів, яких врятували зі звільнених від окупації міст Київської області. До них приєдналися ініціативні КПІшники, які зараз допомагають у догляді за нашими меншими друзяками. Детальніше про те, як можна підтримати притулок та волонтерів тут.

Наразі запасів їжі та інших необхідних речей для тварин вдосталь, але потрібні добровольці, які доглядали б за котиками та песиками: вигулювали зранку та ввечері, прибирали, годували, ділилися любов’ю та гралися. ❤️

Ці прекрасні тварини потребують нашої уваги та піклування, тому якщо ви маєте трохи вільного часу та бажання поволонтерити, приєднуйтеся! На сторінці в Instagram є вся необхідна інформація про локацію, умови відвідування тощо. На вас чекають милі створіння та приємна компанія ідейників.

Студенти та працівники університету вже протестили на собі, як то вигулювати чотирилапих і вже розуміються на особливостях корму для кожного з мешканців притулку, пропонуємо наступного разу приєднатися до нас. До речі, гарна практика для тих, хто планує завести домашнього улюбленця згодом. 😉

З питаннями сюди.