🔸 День Європи в Україні – це символ моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників. Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі – ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

🔸 Саме тому з нагоди свята «Дня Європи», висловлюючи вдячність за безмежну підтримку європейських країн Україні, Рада молодих учених при МОН організовує флешмоб «Головні символи України та Європи: єднаймося». Форма одягу – вишиванка та джинси.

📝 Для участі потрібно попередньо зареєструватися. Детальніше про флешмоб за посиланням.

🕓 Коли: завтра, 21 травня 2022 року з 7:45 до 9:00
📍 Де: Майдан Незалежності (біля монумента Незалежності).

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!