🔸 «Екотранспорт» – гурток інженерного спрямування, закріплений за навчально-науковим механіко-машинобудівним інститутом. Робота гуртка спрямована на створення нових конструкцій екотранспорту, зокрема, електровелосипедів, самокатів та електромобілів.

🔸 Якщо ти бажаєш створити електро: велосипед, самокат або навіть електромобіль своїми руками – обов’язково долучайся до роботи гуртка. Робота гуртка проходитиме офлайн!

📝 Реєстрація (для усіх бажаючих)
🕓 Коли: знайомство 14 вересня о 16:00
📍 Де: онлайн, zoom

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!