Єдність. Вдосконалення. Багатогранність

🔸 Першокурсники, вітаємо! Ви розпочинаєте свій перший рік у КПІ. Знову вас зустрічає дистанційка, але цього разу через війну. Ми докладемо зусиль робити все необхідне, аби ви дійсно змогли відчути себе повноцінними членами сім’ї КПІшників і сповна насолодитися золотими студентськими роками. А найголовніше – від самого початку навчання ви маєте зрозуміти базові поняття та цінності, які сповідає кожен студент політеху, які вестимуть вас крізь усе життя та які сформують вашу особистість. Саме тому ми зібрали найактуальніші для кожного теми та харизматичних спікерів, які розкажуть вам свої історії і допоможуть зрозуміти, що таке КПІ насправді.

🔸 KПItalks – цікавий діалоговий формат заходу, який допомагає студентам бути в темі:
• корисні поради для тих, хто хоче ефективно провести перший рік навчання;
• настанови від старшокурсників, як бути свідомим студентом та змінювати суспільство на краще;
• інтерактивні активності у лаунж-зоні;
• кава-брейк;
• нетворкінг – перші важливі знайомства, які дозволять швидко влитися в університетську тусу;
• after party.

📝 Незабаром ви зможете дізнатися деталі про спікерів, а поки реєструйтеся і не забудьте помітити цей день у календарі.
▶️ Як це було минулого року – дивіться за посиланням!
📌 У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

🕓 Коли: 27.09.2022 о 16:30
📍 Де:
• Політехнічний музей (6 корпус);
• Онлайн-трансляція на YouTube.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуй за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас!