Завтра у більшості першачків-бакалаврів починається навчання. Вітаємо вас у новому статусі студента! Хочемо побажати легкого старту та великих досягнень. Пам’ятайте, що можливості КПІшечки безмежні, не бійтеся користуватися ними: навчайтеся сумлінно, розвивайте скіли, беріть участь у всіх можливих заходах, нагадуємо, що олімпіади,хакатони, конкурси – не такі, як у школі, а набагато масштабніші, тож двіжа буде достатньо, незважаючи на те, що ми поки що онлайн. До речі, пропонуємо вам почати знайомство з КПІ ближче в лайтовому й неформальному ключі вже 27 вересня на KPItalks!

😉 Щоб ніхто з вас не забув, коли заплановані календарні та семестрові контролі – ловіть календар графіку освітнього процесу на цей рік.

Усі факультети/НН інститути починають навчання завтра, 19 вересня, окрім:
• ФММ з 20.09.2022;
• НН ІПСА з 21.09.2022;
• ФІОТ з 22.09.2022;
• НН ІЕЕ спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з 22.09.2022.

🔥 Увірвемося в новий навчальний рік разом!