Єдність. Вдосконалення. Багатогранність

🔸 Коли ти тільки вступив, є відчуття розгубленості. Більшість студентів-новачків думають, що поринути з головою в книжки, лаби та практикуми – це єдиний шлях розвитку та здобуття знань. А як же знайомства з іншим колом цікавих людей, які не входять у список групи? До речі, цікавих людей ви можете зустріти не тільки на Поляні, а ще й у гуртках. Про гуртки у КПІ, їх напрямки та переваги розкаже наш спікер.

👨🏻 Хочемо представити третього спікера: Антон Сиротенко – старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей поговорить з вами про «Гуртки, наукову роботу та побудову взаємовідносин зі студентом».

📝 Реєстрація триває, досі рахуємо кількість пиріжків для кави-брейк 😉
📌 У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

🕓 Коли: 27.09.2021 о 16:30.
📍 Де:
• Політехнічний музей (6 корпус);
• Онлайн-трансляція на YouTube.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуй за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Далі буде…