🔸 13 жовтня у Центрі культури та мистецтв КПІ відбудеться знайомство першокурсників з підрозділами університету. Новоспечені студенти дізнаються про можливості, які пропонує їм політех. І точно зрозуміють, до яких активностей вони можуть долучитися одразу.

🤸‍♀️ У всіх студентських організацій, що функціонують у КПІ (в т.ч. спортивні секції, гуртки, ініціативи та інші) та мають бажання долучитися до зустрічі – є нагода представити їх діяльність та залучити нових членів ком‘юніті. На зустрічі кожній організації, яка виявила бажання познайомити зі своєю діяльністю першачків, буде виділена локація в холі ЦКМ.

📝 Щоб краще зрозуміти ваші потреби та реально оцінити наші можливості – просимо всіх бажаючих заповнити форму до 22:00 10 жовтня!

💬 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Готуємо локацію для вас!