🔸 «Молодь і поліграфія» – конкурс, основною метою якого є активізація студентської наукової роботи у закладах вищої освіти видавничо-поліграфічного профілю; вирішення актуальних наукових проблем у цій галузі; виявлення обдарованих студентів для залучення їх до подальшої наукової роботи на базі Української академії друкарства.
📋 Детальну інформацію щодо участі у Конкурсі можна отримати на сайті.

🔸 Конкурс проводиться за такими напрямами:
• поліграфічні машини та автоматизовані комплекси, машини і технологія пакування; автоматизоване управління технологічними процесами та
комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва в поліграфії;
• електронні мультимедійні видання;
• технологія поліграфічного виробництва, фото- та поліграфічні матеріали, комп’ютерна обробка текстової і графічної інформації;
• економіка підприємств, маркетинг, менеджмент, облік і аудит в поліграфії;
• видавнича справа і редагування, книгознавство;
• книжкова графіка і дизайн видавничо-поліграфічної продукції.

🕓 Коли: до 15 листопада 2022
📍 Де: наукові роботи з поміткою «На конкурс студентських наукових робіт» надсилати за адресою: 79020, м. Львів, вул. Під Голоском, 19, Українська академія друкарства (науково-дослідна частина).

💭 Залишилися питання? Пиши в бот Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами або на ел.адресу: lgsmiyan@gmail.com (Сміян Людмила Григорівна). Успіхів!