🔸 Традиціям не зраджуємо, а отже час показати результати роботи за 2022! Цей рік змусив усіх переорієнтувати свої сили на нові задачі через війну. Але зараз не про втрати, жертви та катастрофічні наслідки, а про єднання нації заради перемоги, допомоги ближньому в будь-яких скрутних обставинах, віри в перемогу та вільну, незалежну, квітучу Україну. Усі вже звикли до сигналів повітряної тривоги та вибухів збитих ракет силами ППО так само, як звикли до дистанційного формату роботи у карантинні часи. І незважаючи на карантин, повномасштабне вторгнення, обстріли та постійні блекаути по кілька днів студенти продовжують навчатися, викладачі навчати, адміністрація організовувати освітній процес, бо ми маємо бути корисні та пришвидшувати нашу перемогу своїми досягненнями. Підсумки року висвітлені у статті про основні досягнення департаменту цьогоріч.

❤️ Нехай русня не псує ваші та наші грандіозні плани на найближче майбутнє. Цей рік дав нам змогу збагнути, що тільки разом, пліч-о-пліч ми наполегливіше, краще та ґрунтовніше працюємо, задля розвитку університету та себе в ньому. Дякуємо всім Збройним Силам України за захист та можливість жити, працювати, кохати та насолоджуватися щасливими моментами. Дякуємо всім енергетикам за світлі оселі. Дякуємо всім, хто допомагає нам вистояти та перемогти. З любов’ю до КПІ, з любов’ю до України!