👨🏻 Едуард Іванович Кузнєцов творив аерокосмічну галузь України. Зараз він очолює громадську раду Державного космічного агентства та займає посаду першого віце-президента Аерокосмічного товариства України. Саме ця визначна людина найближчим часом завітає до Бібліотеки КПІ, щоб обговорити ключові тези його твору з нашим студентством та познайомити його ближче з “Україною в космосі”: як формувалися військово-космічні сили України, як готувався політ у космос першого астронавта незалежної України Леоніда Каденюка, як створювали перший космічний апарат України «Січ-1». Про це та багато іншого спікер розповість особисто.

📝 Не проґавте реєстрацію!
🕓 Коли: 9 лютого о 16:00
📍 Де: зал 4.2. Бібліотеки КПІ (можлива зміна місця проведення заходу, тож слідкуйте за анонсами)

☝️ Для відвідування бібліотеки потрібно мати при собі студентський квиток, перепустку або паспорт. Чекаємо на вас!

💭 Залишилися питання? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!