🔸 3 3 по 7 лютого 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського було успішно проведено відбірковий етап Міжнародного студентського турніру фізиків, фінальна частина якого відбудеться у квітні 2023 року в Політехнічному інституті м. Париж (Institut Polytechnique de Paris), Французька Республіка.

🔸 У турнірі взяли участь команди від КПІ ім. Ігоря Сікорського, ХНУ ім. В.Н. Каразіна та КНУ імені Тараса Шевченка. Перше місце виборола команда «Синтез при свічках» від ФРЕКС КНУ імені Тараса Шевченка.

🔸 Команду КПІ представляли студенти кафедри прикладної фізики навчально-наукового фізико-технічного інституту. Яскрава, захоплююча боротьба сильних супротивників тривала протягом чотирьох днів фізбоїв. До команди «Морально нестійка левітація» увійшли:
• Калісецька Яна – капітан, ФФ-11;
• Красильнікова Анна, ФФ-11;
• Лаун Вікторія, ФФ-11;
• Твардовський Денис, ФФ-11;
• Хруль Олександра, ФФ-11;
• Тюлюпа Олександр, ФФ-21
під керівництвом Пономаренка Сергія Миколайовича.

🥉 КПІшники посіли 3-тє місце.

❤️ Пишаємося вами та бажаємо нових звершень!