⏺ Ознайомтесь, будь ласка, з інформацією стосовно призначення академічної і соціальної стипендії студентам першого курсу перед тим як задавати питання!

🔸 Щоб оформити картку для отримання стипендії студенту першого курсу МАГІСТРАТУРИ потрібно виконати ТРИ КРОКИ:
1️⃣ Дізнатись за яким банком закріплений ваш факультет/НН інститут: розподіл по банкам тут.
Навіть якщо ви отримували стипендію на бакалавраті, обов’язково потрібно відкрити нову картку!
2️⃣ Виконати дії, зазначені в інструкції конкретного банку:
Інструкція оформлення картки Ощадбанк.
Інструкція оформлення картки СЕНС-Банк.
Інструкція оформлення картки ПУМБ.
Інструкція оформлення картки Приватбанк.
Інструкція оформлення картки Укргазбанк.
Інструкція оформлення картки Креді Агріколь Банк.
Зверніть увагу, що картка має бути тільки дебетова (для виплат), не кредитна. Після оформлення карти дані повідомляти бухгалтерії не потрібно, оскільки картка підтягнеться до стипендіального проекту автоматично.
3️⃣ У разі виникнення проблем терміново звернутися в бот відділу стипендіального забезпечення, ОБОВ’ЯЗКОВО вказавши в одному повідомленні факультет/НН інститут, ПІБ та детально описавши проблему.

❗️ УВАГА! Картки необхідно оформити по 15 вересня 2023 року (включно).
📌 НАГАДУЄМО! ЛИШЕ ПІСЛЯ отримання першої стипендії на картку, оформлену по даній інструкції, будь-який студент, за бажанням, зможе змінити банк.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі питань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення, з інших питань в бот ДНВР. Успіхів!