🔸 Технічний університет Мюнхена (TUM) спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського та іншими університетами східної та центральної Європи оголошує серію семінарів, присвячених проблемі сталого розвитку. Перший семінар відбудеться вже наступної середи, під час якого, сталий розвиток буде розглянутий на прикладі “триногого табурету”, де ніжки – це довкілля, економіка та суспільство, а сидіння – це знання, що об’єднує ці компоненти. Якщо хоч один елемент відсутній стілець ламається. Ми маємо об’єднати зусилля для вирішення цих завдань і час на це обмежений.

👨🏼‍💼 Спікер – проф. Eörs Szathmáry з Центру екологічних досліджень Інституту еволюції (Будапешт, Угорщина) та Центру фундаментальних наук благодійної дослідницько-освітньої організації Parmenides Foundation (Німеччина).

🕑 Коли:
• 25 жовтня (ср) о 14:00
📍Де: Zoom (ID: 978 2156 3422, пароль: 496241)

❤️ Щиро запрошуємо усіх, для кого питання сталого розвитку є важливими та цікавими!

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!