📢  VI науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених
«Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-комунікаційних систем»

🔸 Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує взяти участь у VI науково-практичній конференції курсантів (студентів), аспірантів, докторантів та молодих учених “Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-комунікаційних систем”, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка відбудеться 23 листопада 2023 року у змішаному форматі.

🔸 Планується робота таких наукових секцій:
   • теоретичні та практичні засади кіберзахисту інформаційної інфраструктури;
   • ключові аспекти забезпечення інформаційної безпеки держави в умовах правового режиму воєнного стану;
   • пріоритетні напрями розвитку спеціальних інформаційно-комунікаційних систем;
   • актуальні питання забезпечення кібербезпеки.

📝 Реєстрація до 27 жовтня 2023 року. Зразок оформлення тез за посиланням.

🕒 Коли:
   • дедлайн реєстрації та подачі матеріалів – 27 жовтня 2023;
   • 23 листопада 2023 року.

💭 Залишились питання? Пиши на e-mail info@iszzi.kpi.ua. З інших питань пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!