🔸 «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг», що відбудеться на базі Хмельницького кооперативного торговельно економічного інституту. Детальніше про умови участі, порядок проведення, критерії відбору та інше прописано у Положенні конкурсу.

📋 Конкурсні роботи розглядатимуться до 15 червня 2024 року (за поштовим штемпелем) на адресу Хмельницького кооперативного торговельно економічного інституту (29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 3) з поміткою «На конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Маркетинг») або на електронну скриньку: S.V.Kovalchuk@xktei.km.ua

💭 Залишились питання? Координаторка конкурсу – Ковальчук Світлана, телефон: +380679668660, електронна скринька: S.V.Kovalchuk@xktei.km.ua, sveta_marketing@ukr.net. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!