Інженерний екскурс

Школа “Майбутній КПІшник” – унікальний масштабний проект для учнів та вчителів від викладачів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що сприяє популяризації науки та професійному самовизначенню учнівської молоді шляхом засвоєння «hard»- і «soft»-компетенцій в інженерній, ІТ та соціо-гуманітарній галузях, розвитку нау­кового та іннова­цій­ного потенціалу підлітків.

Складається з наступних напрямків: КРІSсhool та екскурсії.

КРІSсhool учні 8-12 класів знайомляться з профільними напрямками підготовки в КПІ ім. Ігоря Сікорського, відвідують онлайн/офлайн зустрічі викладачів та студентів за різними тематиками. Цікаві вебінари та майстер-класи допоможуть розібратися з інноваційними розробками, можливістю та способами використання сучасних технологій, отримати реальне уявлення про інженерні професії. КРІSсhool проводитися як по окремим напрямкам, так і комплексно, наприклад, в канікулярний період та можуть стати у пригоді вчителям для проведення спільних занять. Ми віримо – наука починається з мрії, що втілюється завдяки знанням та вмінням.

Екскурсії  – чудова можливість поринути в світ політехніки, познайомитися з Кампусом університету, дізнатися цікаві історичні факти, відвідати історичні будівлі та аудиторії, музей та бібліотеку Київської політехніки або захоплюючу  екскурсію-квест.

Назад