ВІЗІЯ

Нинішній час постійних змін та стрімкого технологічного розвитку вимагає від університету та його структурних підрозділів не тільки формування знань та навичок, а й сприяння у формуванні особистості за рахунок розвитку творчого й інноваційного мислення, роботи в команді, мотивації до навчання.

Для виховання у студентської молоді якостей освіченої, інтелігентної та інтелектуальної особистості, створення умов для творчого, етичного, естетичного та культурного розвитку наказом ректора № 1-30 від 10.03.2005р. створено департамент навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Департамент об’єднує:

Керівництво департаментом навчально-виховної роботи здійснює проректор з навчально-виховної роботи, у підпорядуванні якого знаходяться структурні підрозділи:

ВСТУПНИК

Професійна орієнтація вступника – це комплекс сервісів, які спрямовані на актуалізацію інтересів до майбутньої професії.

Приймальна комісія

Новини та актуальна інформація щодо переліку спеціальностей та освітніх програм, правил прийому, ключових дат та інші корисної підказки.

Приймальна комісія

День відкритих дверей КПІАбітFest

КПІАбітFest – оновлений формат нашого традиційного Дня відкритих дверей, який дозволяє познайомитися з університетом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.

На консультативних пунктах відвідувачі зможуть отримати інформацію:

• Про правила вступу на перший рівень вищої освіти – бакалаврат та другий – магістерський, а також як отримати другу вищу освіту
  • Про підготовку до вступу
  • Про вибір факультета/інститута, напрямку підготовки і спеціальності
  • Про підготовчі та адаптаційні курси
  • Про програми академічної мобільності
  • Про освітні можливості, особливості та додаткові переваги навчання в технічному закладі вищої освіти

Також на відвідувачів чекатиме цікаве спілкування з представниками факультетів/інститутів, кафедр та науково-освітніх центрів, демонстрація технічних і наукових розробок, корисні презентації, участь в обговоренні трендів сучасних технологій, фотозони.

Інженерний фестиваль ТехноАртКПІ

Сучасні інженери – це найщиріші мрійники, тому що втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою. Талановиті та креативні, які не спиняються на шляху до своїх цілей.

Ми зібрали наші найцікавіші розробки, щоб показати тобі, що інженерія – це сучасно та цікаво! Гоночний болід, зібраний нашими студентами, роботи та дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків та багато іншого.

КПІ – дружня спільнота, де поєдналися технічні та гуманітарні професії, де кожна особистість має можливість бути собою, бо це круто!

Інженерний фестиваль ТехноАртКПІ

Інженерний екскурс

Для дітей Екскурсій на програма «Київський Хогвардс»

Відкриємо вам таємницю: КПІ ім. Ігоря Сікорського часто порівнюють із Хогвартсом, і якщо Ви фанат Гаррі Поттера та його друзів, то знайдете тут багато спільного. Тут вчаться майбутні «чарівники» Політеха. На вигляд вони звичайні студенти, але повірте, вони вміють творити дива. Їхня сила не в чарівній паличці і заклинаннях, а в знаннях та умінні здійснити свою мрію і подарувати її людям. Поспішай відкрити таємниці Політеха!

Для дорослих Екскурсійна програма «Країна Політех»

Запрошуємо вас відчути атмосферу студентського життя, отримати “залікову книжку” майбутнього інженера та відкрити формулу успіху КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ви дізнаєтеся: куди поділилася Шара; хто відчиняв брами в небо і космос; що дарує Прометей людству сьогодні; де росте дерево, що у вогні не горить, у воді не тоне та ще багато цікавого про минуле і сучасне Країни Політех.

Інженерний екскурс

Для дітей Екскурсій на програма «Київський Хогвардс»

Для дорослих Екскурсійна програма «Країна Політех»

СТИПЕНДІЯ

Рейтинги успішності студентів

Зразки заяв

• Зразок заяви на вибір стипендії

• Зразок заяви на виплату соціальної стипендії

• Зразок заяви на зміну особових данних

Категорія стипендіатів Розмір стипендій
мінімальна, звичайна 1300,00
відмінник, звичайна 1892,00
мінімальна, окремі спеціальності 1660,00
відмінник, окремі спеціальності 2416,00
Кабінету Міністрів України 2480,00
Президента України 2720,00
Верховної Ради України 2720,00
Категорія стипендіатів Розмір стипендій
сироти, особи з їх числа 2360,00
інші отримувачі соціальних стипендій 1180,00

Правила призначення академічних стипендій

Соціальна стипендія

Положення про організацію роботи стипендіальних комісій

S.T.E.A.M.

Розвиток студента як особистості та набуття лідерських якостей, студентські організації, гуртки, студентські проєкти та всеукраїнські олімпіади і конференції – все це поєднано в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зразки наказів про гуртки

Порядок створення гуртків

ГУРТКИ

Зразки наказів про гуртки

Порядок створення гуртків

ЦЕНТР КОНСОЛІДАЦІЇ СТУДЕНТІВ

Центр Консолідації Студентів займається організацією та допомогає у проведенні різних студентських заходів, таких як дні факультетів та інститутів, студентські конкурси краси, тематичні свята, відбіркові творчі і мистецькі конкурси, невеликі концерти («Квартирники»), зустрічі з цікавими людьми, публічні лекції, конференції, семінари та інше.
А також у залі Центру Консолідації Студентів організовуються виступи творчих та художніх колективів КПІ ім. Ігоря Сікорського, тренувальні вечори команд Ліги Сміху КПІ, турніри з інтелектуально-розважальних ігор.
По всім запитанням щодо проведення заходу, бронювання зали та інформації щодо вільноії дати та часу звертайтесь до директора ЦКС Байкіної Євгенії.

Тел./Viber

+38(066)979-47-40